Junior Könyvelő

Keressük a Budapest Park új Junior Könyvelőjét, aki elkötelezett a precizitás és a szakmai fejlődés iránt! Ha egy stabil és inspiráló munkakörnyezetben szeretnél dolgozni, egy elismert vállalatnál, fontos számodra a szakmai fejlődés, a csapatszellem Téged keresünk!

Feladataid lesznek:

  • A vállalkozás könyvelési feladatainak segítése / különösen a vevő és szállítói számlák könyvelése / adatrögzítése, bankszámla kivonatok könyveléseaz adatimporthoz szükséges fájlok elkészítése
  • törvények, jogszabályok naprakész ismerete
  • Folyószámla és analitikus egyeztetése
  • Pénzügyi elszámolási adatbázisokból történő lekérdezés, kimutatás készítés
  • társosztályokkal történő együttműködés
  • Főkönyvelő munkájának elősegítése, melyekért cserébe mentorál, és megtanít a stabil alapokra, amelyekre később építhetsz:
    • bevallások, statisztikák előkészítése (KSH, Nébih, MBH)
    • részvétel a havi/negyedéves zárások összeállításában
    • részvétel az éves beszámolók összeállításában
    • folyószámla és analitikus egyeztetések

Munkaidő: normál munkarendben, heti 40 órás munkaviszony
Munka időtartama: határozatlan idejű munkaszerződés
Munkavégzés helye: 1095 Budapest, Fábián Juli tér 1., betanítást követően home officera is van lehetőség

Téged keresünk, ha…

  • mérlegképes könyvelői szakképesítéssel rendelkezel
  • nagyfokú a precizitásod és a szakmai önállóságod (de ez utóbbit nálunk is elmélyítheted)
  • jó kommunikációs képességgel, proaktív/kooperatív szemlélettel rendelkezel
  • Google Sheets és MS Office szoftverek magabiztos ismereted van
  • időnként zajban is hatékonyan és pontosan tudod a munkád végezni

❗A jelentkezéshez Önéletrajz csatolása szükséges

Előnyök

  • sERPa könyvelőprogram ismerete
  • gyors alkalmazkodás, tanulékonyság

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év releváns szakmai tapasztalat

Mit kínálunk számodra?

  • fiatalos, dinamikus, lendületes  légkör
  • folyamatos fejlődési lehetőség
  • munkához szükséges eszköz biztosítása
  • tanfolyamokon, továbbképzéseken való részvételi lehetőség
  • teljes munkaidőben történő foglalkoztatás
  • home-office lehetőség (betanítást követően)
  • alkalmazotti jogviszony
  • versenyképes jövedelem
  • Próbaidő után támogatjuk a munkába járásodat és magánegészségügyi biztosítást nyújtunk

Jelentkezéskor a megjegyzésnél jelöld meg fizetési igényedet.

Adatbázisba történő jelentkezés

Ha nem találtad meg a számodra megfelelő pozíciót, de elsőkézből szeretnél később értesülni új állásajánlatainkról jelentkezz és értesítünk, ha újabb pozíció nyílik nálunk!

Dolgoztál már vendéglátásban?
vagy érdekel a vendéglátás világa?
Lehet téged keresünk majd egy következő pozícióban! 🫵