Helyszín menedzser

Keressük a Budapest Park új Helyszín Menedzserét! Ha egy stabil és inspiráló munkakörnyezetben szeretnél dolgozni, egy elismert vállalatnál, fontos számodra a szakmai fejlődés, a csapatszellem Téged keresünk!
Feladataid lesznek:

  • Fizikai biztonsági intézkedések és eszközök felügyelete és kezelése
  • A biztonsági személyzet irányítása és felügyelete
  • Vész- és katasztrófa elhárítási tervek kidolgozása és gyakorlatok szervezése
  • Biztonsági oktatások és tréningek szervezése és lebonyolítása a dolgozóknak

Munkaidő: programnapokon (általában csütörtök-péntek-szombat ~15:00/16:00 órától) – rendezvénytől függően, és a munkavégzés főleg éjszaka történik
Munka időtartama: a szezon 2024. április 25-től – 2024. szeptember 28-ig tart
Munkavégzés helye: 1095 Budapest, Fábián Juli tér 1.

Téged keresünk, ha…

  • kiváló vezetői és kommunikációs képességeid vannak
  • magas szintű felelősségtudattal és integritással rendelkezel
  • jól bánsz az emberekkel és türelmes vagy
  • jól kezeled a váratlan helyzeteket
  • bírod az éjszakai munkavégzést
  • beszélsz angolul – jó kommunikációs szinten
  • betöltötted a 18. életévedet

❗A jelentkezéshez Önéletrajz csatolása szükséges

Előnyök

  • Biztonságtechnikai tanúsítvány(ok) megléte
  • Tapasztalat nagyobb vállalati környezetben biztonsági projektek vezetésében
  • Ismeretek biztonsági rendszerek tervezésében és implementálásában
  • Tapasztalat vészhelyzeti helyzetek kezelésében és válságmenedzsmentben
  • Azonnali munkakezdés

Adatbázisba történő jelentkezés

Ha nem találtad meg a számodra megfelelő pozíciót, de elsőkézből szeretnél később értesülni új állásajánlatainkról jelentkezz és értesítünk, ha újabb pozíció nyílik nálunk!

Dolgoztál már vendéglátásban?
vagy érdekel a vendéglátás világa?
Lehet téged keresünk majd egy következő pozícióban! 🫵